Zaznacz stronę

Miting #1

27.03.2018 18:00 — Stwórzmy sklep w 15 minut! – Marcin Tarkowski

27.03.2018 19:00 — Identyfikacja wizualna marki – od czego zacząć? – Kamil Grząba

 

INfo

Miting #1

Spotykamy się, rozpoczynając od dwóch prelekcji. Następnie jest czas na dyskusję i “afterparty”, na którym nawiązujemy nowe kontakty, omawiamy ciekawostki i problemy związane z nowoczesnymi technologiami, marketingiem oraz rozwojem osobistym – co kto woli! 😉

Przyjazna atmosfera wymiany wiedzy i doświadczeń pomaga we wspólnym rozwiązywaniu problemów oraz nawiązywaniu nowych przyjaźni!

Obecnie zapraszamy w każdy ostatni wtorek miesiąca – miejsce i czas oraz tematy prelekcji w aktualnej agendzie!

Marcin Tarkowski

Stwórzmy sklep w 15 minut!

Marcin Tarkowski z Centrum Szkoleń DirectMe (www.tarkowski.edu.pl) – od 2004 roku szkoleniowiec, coach i lektor j. angielskiego nauczający wyłącznie poprzez praktykę zaprosi Was do zabawy.

W 15 minut wspólnie stworzymy sklep – stacjonarny lub internetowy, wraz z całym jego zapleczem niezbędnym do ruszenia. Następnie poprowadzimy go do dwóch lat po otwarciu. Będzie to symulacja powodzenia lub całkowitej klapy – wszystko zależy od Was! W obu wypadkach wnioski: finansowe, techniczne i psychologiczne będą bezcenne, a materiały, które wyniesiecie z tej symulacji mogą pomóc Wam w przyszłości. Dobra zabawa i refleksja murowane!
Tu możesz pobrać mini-kompendium przygotowane przez autora po mITingu #1:

POBIERZ

Kamil Grząba

Identyfikacja wizualna marki – od czego zacząć?

Kamil Grząba – projektant UI i UX, programista front-end. Z grafiką związany od 2010 roku. Właściciel agencji interaktywnej Adidea.

Naszym zadaniem będzie stworzenie identyfikacji wizualnej wybranej marki. Zadamy sobie kilka pytań. Jaka jest nasza grupa docelowa? W jakim jest wieku? Omówimy przykładowy dzień z życia konsumenta, do którego kierujemy przekaz. Jak dobrać fonty, kolory, kształty? Jak prezentować zdjęcia?

Wszystkiego dowiecie się już w przyszły wtorek. Zapraszam ;-).

Lokalizacja

Multitap Piwiarnia

Częstochowa Aleja Najświętszej Maryi Panny 31

Multitap Piwiarnia - AMP 31 w bramie